Bądź widoczny – to ratuje życie!

Zestaw naklejek odblaskowych na rower.

Folie odblaskowe to samoprzylepne tworzywo o wysokim współczynniku odbicia światła. Odporne na warunki atmosferyczne, bardzo proste w użyciu. Kształt naklejek w zestawie został opracowany tak by były subtelne a jednocześnie bardzo skuteczne. w zestawie znajdziemy wiele naklejek na ramę i koła roweru.

Naklejki odblaskowe na kask.

Naklejki odblaskowe na KASK dostępne w kolorze białym lub czerwonym

Zestaw naklejek odblaskowych na kask. Składa się z osiemnastu naklejek specjalnie dopasowanych do kształtów kasku. Są subtelne, estetyczne, odporne na warunki atmosferyczne i  o nowoczesnym kształcie. Doskonale podnoszą widoczność rowerzysty.

To świetny i tani sposób na podniesienie Twojego bezpieczeństwa. Doskonale nadają się także na kaski dziecięce.

Prasowanki odblaskowe na ubrania sportowe, plecaki, etc.

Prasowanki odblaskowe na tekstylia doskonale sprawdzają się na ubraniach, plecakach, torbach, wózkach itd. Są bardzo proste w użyciu, elastyczne i trwałe. Wykonane z najwyższej jakości folii odblaskowej o bardzo wysokim współczynniku odbicia światła. Stworzone zostały w celu podniesienia bezpieczeństwa użytkowników poprzez zwiększenie ich widoczności.

Doskonałe dla osób lubiących aktywność na świeżym powietrzu. Nadają się do umieszczania na odzież sportową, termoaktywną, codziennego użytku itp.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także mnóstwo wzorów dla dzieci.

Prasowanki umieszcza się na materiale za pomocą żelazka ustawionego na 2 kropki.

Zapraszamy do naszego sklepu online Bike-Protection