Osłony pod łańcuch. Dla amatora i profesjonalisty.

XC MARK III – Profesjonalna osłona pod łańcuch.

Osłona pod łańcuch XC mark 3 PRO to profesjonalna osłona pod łańcuch do rowerów wszystkich typów.

Profesjonalna osłona do użytku w sportach amatorskich i profesjonalnych.

Jest to najnowszej generacji tworzywo sztuczne opracowane specjalnie do ochrony ramy roweru przed uderzeniami łańcucha.

Wykonana jest ultra lekkich komponentów charakteryzujących się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Nie chłonie cieczy jest odporna na większość smarów, odtłuszczaczy oraz warunki atmosferyczne. Swoje właściwości zachowuje w temperaturach -15 +55 ‘C.

Grubość około 0,8-0,9 mm,waga 6 g.

Doskonale nadaje się do ram tradycyjnych jak i mocno cieniowanych.

Co kryje się pod hasłem XC mark 3.

Jest to trzecia generacja profesjonalnych osłon pod łańcuch. Wytrzymałością kilkukrotnie przewyższa tradycyjne osłony także neoprenowe. Testy laboratoryjne wykazały wytrzymałość na poziomie 50 000 uderzeń łańcucha. Tradycyjne osłony posiadają wytrzymałość do 11 000 uderzeń łańcucha.

Dwa wytrzymałe tworzywa sztuczne o różnych właściwościach połączyliśmy ze sobą metodą zgrzewania pod wysokim ciśnieniem. Pierwsza warstwa odporna jest na uderzenia i ścieranie. Druga warstwa odporna jest na rozciąganie. Warstwa trzecia to absorbująca powłoka, gęstością przypominająca żelatynę. Dzięki temu połączeniu powstało ultra lekkie, grube, bardzo wytrzymałe tworzywo sztuczne doskonale nadające się do ochrony ram rowerów.

Sposób montażu:

Osłona jest samoprzylepna więc po dokładnym odtłuszczeniu miejsca montażu wystarczy ją nakleić.

Osłony pod łańcuch – NEOPRENY

Nasza neoprenowa osłona pod łańcuch, to produkt którego nie trzeba przedstawiać. Ta doskonale tłumiąca dźwięki osłona używana jest przez większość amatorów jazdy na rowerze.

Neoprenowe osłony pod łańcuch wykonujemy z bardzo dobrej jakości obustronnie powlekanej pianki. Odpornej na wielokrotne uderzenia łańcucha nawet 11 000 cykli, pranie, działanie warunków atmosferycznych oraz chemię rowerową. Nasze osłony posiadają nowoczesny design oraz wykonane są z najlepszych gatunkowo materiałów. W naszej ofercie znajdują się neopreny z gumą 3D , tradycyjne jak i wzbogacone o odblaskową powłokę. Dzięki czemu poza doskonałą ochroną ramy roweru dodatkowo dba o nasze bezpieczeństwo. Ma nowoczesny design i jest bardzo subtelna. To doskonały produkt nawet dla tych, którzy wstydzą się używać odblasków.

Folie ochronne – osłony pod łańcuch

Osłony pod łańcuch – folie ochronne to doskonały sposób zabezpieczenia ramy roweru szosowego. Są ultra lekkie i bardzo wytrzymałe. Nie chłoną cieczy smarów, odtłuszczaczy. Dostępne w wielu wariantach od przeźroczystych po czarne super mocne.
Dobrze sprawdzają się także w rowerach górskich i miejskich w codziennym standardowym użytkowaniu.

Zapraszamy do naszego sklepu online Bike-Protection