Mak produkt Polska

NOSO – NOSO PREMIUM – BIKE PROTECTION – NOSOROŻEC

Jesteśmy polskim producentem akcesoriów ochronnych do rowerów. Nasze produkty są najwyższej jakości i wykonujemy je z najlepszych materiałów.

Mak produkt Polska

Mak produkt Polska właściciel linii produktów “NOSO – NOSO PREMIUM – BIKE PROTECTION – NOSOROŻEC” istniejemy na rynku od 2011 roku. Cała nasza produkcja wykonywana jest w Polsce. Tu płacimy podatki i najchętniej korzystamy z rodzimych dostawców. Każdy nasz produkt tworzony jest z pasją i myślą o jego użytkowaniu. Kochamy rowery i wszystkie produkty tworzymy z zamiłowania do kolarstwa. W naszej firmie każdy człowiek jeździ na rowerze, a większość jesteśmy kolarzami amatorami. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby miłośników jednośladów.

Testujemy nasze produkty bez taryfy ulgowej

Posiadamy sztab kolarzy testowych, którzy morderczo testują każdy produkt zanim wejdzie do sprzedaży. Dzięki temu wiemy, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy i są doskonale dostosowane do państwa potrzeb.

Bike protection to nasza polityka

Jesteśmy firmą, która powstała po to, by chronić rowery wszystkich użytkowników. Od osób jeżdżących na niedzielne wycieczki po zawodników MTB i XC. Kochamy najnowsze technologie i potrafimy je wykorzystać, dzięki nim nasze produkty są bardzo wytrzymałe i gotowe do ciężkiej pracy.

Bike protection w mediach

logo-bikeworldlogo-bikeworld2

Test naszych folii na BikeWorld.pl

“Później po wyścigu wystarczy tylko spłukanie wodą i nie musimy martwić się o mozolne mycie ramy. Folia nie odpada, laminat jest mocno przyklejony do powierzchni.”

BikeWorld.pl

logo-mtbnewslogo-mtbnews2

Wywiad w serwisie MTBNews.pl

Bike-protection to nasza polityka. Jesteśmy firmą, która powstała po to, by chronić rowery wszystkich użytkowników. Od osób jeżdżących na niedzielne wycieczki po zawodników MTB i XC.”

MTBNews.pl

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail zamowienia@bike-protection.pl lub telefonicznie pod numerem +48 500 095 223

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
BIKE PROTECTION