Nowości

Ochrona roweru – nowości

Zobacz nasze najnowsze produkty do ochrony roweru. Cały czas udoskonalamy nasze produkty i tworzymy nowe propozycje, żeby w pełni zabezpieczyć Twój rower. Nasza produkcja obejmuje przede wszystkim folie ochronne zabezpieczające lakier prze uszkodzeniami mechanicznymi. Osłony pod łańcuch naklejane oraz neoprenowe wykonane z nowoczesnych wytrzymałych materiałów. Pokrowce przeznaczone do transportu rowerów i przechowywania w miejscach narażonych na niekorzystne warunki atmosferyczne. Oraz wiele innych innowacyjnych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Hybrydowa folia ochronna

Hybrydowa folia ochronna Bike Protection wykonana jest z ultra lekkiego tworzywa sztucznego charakteryzującego się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

Neoprenowa osłona pod łańcuch

Neoprenowe osłony pod łańcuch wykonujemy z bardzo dobrej jakości obustronnie powlekanej pianki. Odpornej na wielokrotne uderzenia łańcucha, pranie, działanie warunków atmosferycznych oraz chemię rowerową.

Pokrowiec do transportu rowerów

Pokrowiec do transportu rowerów przeznaczony jest do ochrony rowerów przewożonych na bagażniku rowerowym montowanym w cieniu aerodynamicznym pojazdu. Dostępny w wersji na trzy lub dwa rowery.

Chcesz zabezpieczyć swój rower?

Zapraszamy do naszego sklepu online Bike-Protection